Logo BWB
BWB Sylwester Wypych
97-400 Bełchatów
ul. Przemysłowa 4

98-200 Sieradz
ul. Zachodnia 8
Mapa dojazdu Napisz email Zadzwoń
Menu

O FIRMIE

Firma "BWB" Sylwester Wypych rozpoczęła działalność 1 maja 2009 roku. Nasza wiedza zdobyta w międzynarodowym koncernie oraz dbałość o należytą jakość sprawiły, że jesteśmy lokalnym liderem w produkcji mieszanki betonowej.  Braliśmy udział w projektach, które przyczyniły się do rozwoju miasta i regionu. Dostarczyliśmy mieszankę dla rzeszy klientów indywidualnych budujących swoje domy. Zawsze wspieraliśmy ich naszą wiedzą, często bezpośrednio na placu budowy.

Ciągle się rozwijamy. Dlatego w 2017 roku otworzyliśmy drugą Wytwórnię Betonu Towarowego w Sieradzu przy ulicy Zachodniej 8. 

Zapewniamy transport z możliwością rozładunku na placu budowy.

Mieszankę betonowa produkujemy z najwyższej jakości materiałów, od renomowanych dostawców, które posiadają wymagane badania. Ciągły nadzór nad jakością mieszanki betonowej sprawowany jest przez niezależne laboratorium – które na życzenie odbiorcy dostarcza wymagane dokumenty.

Po trzynastu latach działalności, w 2022 roku z naszej grupy wydzieliśmy dział sprzedaży betonu. I tak powstała nowa spółka pod szyldem której realizujemy sprzedaż mieszanki betonowej.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Licznik odwiedzin: 189700